Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam cazangii cu experienta pentru contracte de munca in Italia. Postul presupune cunoasterea limbii italiene scris/vorbit pentru a putea intelege instructiunile primite in realizarea lucrarilor, citirea corecta a desenelor tehnice pentru componente, eventualele scheme de montaj, respectand standardele de calitate, ordinea efectuarii etapelor necesare ca si limitele de timp. Oferta (bonus): -salariu motivant -posibilitatea de a lucra in cadrul unei companii de succes -transport si cazare asigurate gratuit de catre angajator -asigurare medicala internationala

Cerinte

Cerinte: -cunostinte medii de limba italiana -cunostinte foarte bune de desen tehnic ( dimensiuni americane si europene) -cunostinte despre siguranta la locul de munca -experienta de 5 ani in domeniu -abilitati de interrelationare si lucru in echipa -cunoasterea instrumentelor de masurat si capacitatea de a interpreta rezultatele