Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

DOAR PRIN AGENTIA NOASTRA DE PLASARE A FORTEI DE MUNCA IN AUSTRIA SI GERMANIA , POTI GASI CELE MAI BUNE JOBURI IN MULTE DOMENII CUM AR FI: AGRICULTURA , FABRICI , MENAJ FIRME , AMENAJAT SPATII VERZI , CONSTRUCTII , DOMENIUL FORESTIER SAU HOTELIER , ETC . SUNTEM ACREDITATI DE ITM , DE 4 ANI PE PIATA DIN RO . CEREM SI OFERIM SERIOZITATE . SALARIILE SUNT ATRACTIVE . SE LUCREAZA 8 ORE PE ZI , 6 ZILE PE SAPT , CU CAZARE ASIGURATA SI POSIBILITATEA DE ORE SUPLIMENTARE .

Cerinte

DOAR PRIN AGENTIA NOASTRA DE PLASARE A FORTEI DE MUNCA IN AUSTRIA SI GERMANIA , POTI GASI CELE MAI BUNE JOBURI IN MULTE DOMENII CUM AR FI: AGRICULTURA , FABRICI , MENAJ FIRME , AMENAJAT SPATII VERZI , CONSTRUCTII , DOMENIUL FORESTIER SAU HOTELIER , ETC . SUNTEM ACREDITATI DE ITM , DE 4 ANI PE PIATA DIN RO . CEREM SI OFERIM SERIOZITATE . SALARIILE SUNT ATRACTIVE . SE LUCREAZA 8 ORE PE ZI , 6 ZILE PE SAPT , CU CAZARE ASIGURATA SI POSIBILITATEA DE ORE SUPLIMENTARE .


Joburi similare