Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati Compania face parte dintr-un grup de firme ce activeaza in domeniul comertului international, amenajari interioare, DIY, e-commerce. Descrierea postului: - transmite corespondenţa departamentelor în funcţie de repartizarea făcută de Presedinte; - tine agenda intâlnirilor de lucru; - tehnoredactează materialele, rapoarte de activitate, prezentari etc; - efectueaza traduceri si deplasari in interes de serviciu.

Cerinte

Cerinte: - studii superioare; - experienta pe o pozitie similara de minim 4-5 ani- preferabil intr-o companie multinationala; - cunostinte foarte bune Microsoft Office si alte programe; - cunostinte de limba engleza nivel avansat/bun ; - cunostinte Project Manager; - cunostinte domeniu finaciar, reprezinta un plus; - excelente abilitati de comunicare si prezentare; - persoana flexibila, usor adaptabila, orientata spre rezultate. Beneficii Oferite pachet salarial motivant, negociabil in functie de experienta in domeniu. - asteptam cv-urile dvs la cv@qlt.ro; www.qlt.ro

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate