Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cameriste ptr hoteluri de 4 si 5 stele din Grecia continentala sau insulara. Locatii: Creta, Santorini, Karpathos, Thesaloniki etc. Durata contractului: intre 3 si 6 luni (in general intre mai - octombrie. Se asigura: cazarea, masa si asigurarea medicala. Salariu: 600 Euro plus tips (tipsurile sunt consderabile si va pot dubla venitul) Conctractele de munca se semneaza la sediul nostru, in dublu exemplar - unul ptr angajator si unul ptr angajat. Costurile programului: - 200 Euro taxa de plasare, care se achita in momentul semnarii contractului de angajare Ptr alte detalii va stam la dispozitie la urmatoarele nr de telefon: 0341.431.446 / 0720.860.143 Puteti aplica de asemenea trimitand un CV recent si o fotografie pe adresa office@bbjobs.ro.

Cerinte

- limba engleza la nivel cel putin mediu - se prefera experienta in domeniu hotelier, de min. 6 luni - persoane dinamice si muncitoare B&B International Job Services ofera si cere seriozitate candidatilor.