Detalii loc de munca

Descrierea jobului

We would like to announce the below offer: 4**** HOTEL, GREECE is interested to hire: 3 REGULARS females CHAMBERMAIDS- arrival 18/05 departure 31/10 Requirements: GOOD ENGLISH LANGUAGE, 18-24 YEARS OLD Salary 510e/ month gross amount, full employment, taxes paid by the employer They give food, accomodation, health insurance Inscrierea in banca de date este GRATUITA. Taxa de mediere se plateste la semnarea ofertei de munca si reprezinta costurile serviciilor prestate de furnizor si este nerambursabila , deoarece se achita numai dupa acceptarea ofertei de catre beneficiar.

Cerinte

Acte necesare pentru inscriere: - CV complet engleza sau romana ( de preferabil engleza) - O poza tip pasaport - O poza corp intreg - Copie dupa buletin - Dupa pasaport (daca aveti) - Dupa actele de studii - Perioada de disponibilitate ( la ce data puteti pleca efectiv , avand in vedere cheltuieliile de plecare ) - Locul de munca vizat