Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam foarte urgent BUCATARI pentru hoteluri si restaurante din UK-Channel Islands Plecarea este imediata. Salarizarea minima este de 6.08 Lire Sterline Brut / Ora Cazarea este asigurata contra cost si include utilitatile (gaz, apa, caldura, current). Se va face in camere individuale, in vile de 3-5 camere sau in camere special amenajate din cadrul hotelului respectiv. Costul programului este de 500 lire sterline care se achita astfel: - 100 lire sterline se achita la la interviul care va avea loc la sediul nostru din Brasov - 400 lire sterline se achita la primirea ofertei din partea angajatorului. Transportul pana la locul de munca este suportat de angajat

Cerinte

- experienta in domeniu de minim un an, dovedibila cu acte sau recomandari - cunoasterea limbii engleze cel putin la nivel mediu - persoana clinic sanatoasa - fara cazier - detinetea unei diplome in domeniu constituie avantaj