Detalii loc de munca

Descrierea jobului

CHELNER b/f Germania Descrierea jobului: -Primirea oaspetilor, preluarea comenzilor, incasarea contravalorii comenzilor -40 ore/ saptamana Cerinte: -Cunostinte foarte bune de limba germana -Calificare si experienta ca ospatar Se ofera: -Salariu 900 euro/ luna net(+300 euro pe timp de vara decont bauturi racoritoare) -Cazare: apartament la comun si mancare (150 euro/ luna) -Contract pe perioada determinata (pe durata sezonului) Aplicati doar daca sunteti eligibil pe aceasta oferta, cu CV in limba germana sau engleza la e-mail , specificati in subiectul mail-ului pozitia pt care aplicati ‘’ Chelner’’