Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Suntem interesati de forta de munca pentru pozitiile de CHELNER si OSPATAR. VMP România este parte a VMP Group, companie finlandeză specializată în servicii de personal. Cu o tradiție de peste 20 de ani, VMP angajează anual mii de profeioniști în diferite domenii de activitate. Concernul nostru a fost fondat în 1988, cu capital exclusiv finlandez. În prezent avem organizații în Finlanda, Suedia, Estonia și România. SC LMTIRON SRL este reprezentant unic al VMP în România, cu numărul de operator de date cu caracter personal 18280

Cerinte

Candidatul ideal trebuie sa prezinte experienta in domeniu de minim cinci ani. Cerinte generale ale postului: promovarea produselor si serviciilor unitatii preluarea comenzilor clientilor servirea preparatelor culinare si a bauturilor incasarea contravalorii serviciilor oferite pregatirea locului de servire pentru o noua comanda mentinerea unui mediu de munca sigur si curat organizarea cadrului general de deschidere desfasurare si inchidere a activitatii locului de servire Experienta internationala prezinta un avantaj. Cunoasterea limbii engleze la nivel intermediar este obligatorie. Asiguram ehipamentul de lucru si organizam cazarea angajatilor nostri. Oferta salariala: potrivit Acordului Colectiv de Munca reglementat de legislatia finlandeza. Pentru informatii suplimentare, contactati: Sediul din Bucuresti, intre orele: 09:00 - 17:00 Sediul din Bacau, intre orele: 17:00 - 21:00 Anunt postat de: Maria Beldiman, Assistant Manager