Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pozitia de WAITRESS - Dubai, coffee shop, situat in zona Barsha 1, infiintat dupa conceptul illy café, si care va avea deschiderea in maxim 10 zile. Se ofera: - salarizare de baza 400 USD lunar, - contract de munca pe perioada de 2 ani - tips - viza - bilet de avion - cazare - masa - asigurare medicala. Cerinte: - limba engleza la nivel conversational. -PASAPORT valabil cel putin 1 an Experienta nu este necesara, se ofera training. PENTRU ACEASTA OFERTA COMISIONUL AGENTIEI ESTE 0.

Cerinte

Pozitia de WAITRESS - Dubai, coffee shop, situat in zona Barsha 1, infiintat dupa conceptul illy café , si care va avea deschiderea in maxim 10 zile. Se ofera: - salarizare de baza 400 USD lunar, - contract de munca pe perioada de 2 ani - tips - viza - bilet de avion - cazare - masa - asigurare medicala. Cerinte: - limba engleza la nivel conversational. -PASAPORT valabil cel putin 1 an Experienta nu este necesara, se ofera training. PENTRU ACEASTA OFERTA COMISIONUL AGENTIEI ESTE 0.