Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- cunoașterea și respectarea legislației în vigoare privind circulația pe drumurile publice și transportul de persoane; - asigurarea transportului persoanelor din conducerea companiei în condiții de siguranță și confort; - derularea activităților de asigurare permanentă a stării de funcționare și de curățenie a autovehiculelor din dotare; - înștiințarea imediată a șefului ierarhic despre producerea oricărui eveniment în timpul executării serviciului și a măsurile luate; - respectarea prevederilor interne; - executarea întocmai a dispozițiilor șefilor ierarhici, cu excepția celor vădit nelegale și respectarea strictă a programului de lucru.

Cerinte

Cerințe: -studii medii absolvite cu diplomă de bacalaureat; -permis de conducere categoria B; -fără antecedente penale pentru infracțiuni săvârșite cu intenție; -experiență minimum 2 ani în transportul de persoane; -prezență plăcută (ținută și limbaj), seriozitate, onestitate; -punctualitate, discreție; -disponibilitate pentru desfașurarea activității în ture. Beneficii : -stabilitatea locului de muncă; -salariu motivant.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala