Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza CONFECTIONER METALIC pentru Franta: -confectionarea si montarea de subansamble pentru sisteme de ventilatie si filtre pentru instalatii; -lucrul cu piese foarte mari, filtre de ventilatie; -se lucreaza cu ghilotina si ferastraul mecanic; -se sudeaza MIG/MAG, cu arc electric si cu rola de sirma cu fir; -se lucreaza cu tabla de 1.5 -3 mm grosime, rulaj, pliaj si asamblare piese metalice.

Cerinte

-cunostinte avansate de limba franceza; -cunostinte citire planuri; -permis de conducere categoria B; -experienta de lucru in fabrica; -abilitati de a lucra in echipa, seriozitate si atentie la detalii. Beneficii: -salariu 1500 €/luna brut (din a doua luna poate sa ajunga si la 1700 euro); -cazarea si transportul sunt asigurate. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala