Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza:CONFECTIONER METALIC Descrierea postului: -Confectionarea si montarea de subansamble pentru sisteme ghene de ventilatie si filtre pentru instalatii; -Lucrul cu piese foarte mari, filtre si tubulatura folosita pentru ghenele de ventilatie; -Se lucreaza cu ghilotina si ferastraul mecanic; -Se sudeaza MIG/MAG, cu arc electric si cu rola de sirma cu fir; -Se lucreaza cu tabla de 1.5 -3 mm grosime, rulaj, pliaj si asamblare piese metalice.

Cerinte

-CUNOSTINTE DE LIMBA FRANCEZA LA NIVEL MEDIU; -Experienta in munca in atelier de lacatuserie/ sudura; -Cunostinte citire planuri; -Permis de conducere categoria B; -Abilitati de a lucra in echipa, seriozitate si atentie la detalii. Beneficii oferta: - salarizare atractiva: 1000 -1500 euro/luna brut; - cazare asigurata; - transport asigurat; - contract individual de munca. Persoanele interesate sunt rugate sa trimita un CV cat mai detaliat din care sa rezulte experienta profesionala, insotit de 2 fotografii(una tip buletin/una full body). Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala