Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza CONSILIER COMERCIAL LIMBA FRANCEZA. Recrutam pentru agentia noastra din Suceava consilier comercial cu un nivel avansat de limba franceza. - administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti; - negocierea si executarea contractelor si acordurilor incheiate cu clientii companiei; - oferirea de asistenta comerciala clientilor si potentialilor clienti; - participarea activa la sedinte interne si colective, impreuna cu clientii si partenerii; - realizarea lunara si anuala a planului de vanzari stabilit; - intocmirea documentelor comerciale si a rapoartelor de activitate; - participarea la negocieri, intocmirea, monitorizeaza si finalizarea contractelor. Beneficii: - salarizare atractiva; - bonusuri in functie de performanta; - posibilitatea dezvoltarii unei cariere in domeniu; - profesionalismul unei echipe cu experienta. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- CUNOSTINTE AVANSATE DE LIMBA FRANCEZA; - experienta pe un post similar reprezinta un avantaj; - abilitati excelente de comunicare si relationare cu clientii; - capacitate rapida de adoptare a deciziilor; - dinamism si proactivitate; - cunostinte operare PC (MS Office, Internet).