Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza CONSILIER COMERCIAL CUNOSCATOR DE LIMBA FRANCEZA pentru partenerul in Munca Temporara situat in Bucuresti, Piata Victoriei: -administreaza si dezvolta portofoliul de clienti; -negociaza contractele si raspunde pentru corecta executare a contractelor si acordurilor incheiate cu clientii companiei; -urmareste atragerea permanenta de noi clienti; -stabileste si dezvolta o relatie profesionala cu clientii companiei; -acorda asistenta comerciala clientilor si potentialilor clienti; -participa activ la sedinte interne si colective, impreuna cu clientii si partenerii; -urmareste realizarea planului lunar si anual de vanzari stabilit; -intocmeste documentele/materialele comerciale; -intocmeste rapoartele de activitate; -participa la negocieri, intocmeste contracte si monitorizeaza derularea si finalizarea acestora.

Cerinte

-CUNOSTINTE AVANSATE DE LIMBA FRANCEZA; -capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii, atentie distributiva; -capacitate rapida de decizie; -personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta; -cunostinte operare PC (Windows, Microsoft Word si Excel, Internet). Beneficii: -salariul poate depasi 3000 RON/luna brut in functie de performantele profesionale; -reale posibilitati de dezvoltare profesionala si personala; -profesionalismul unei echipe cu experienta. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate