Detalii loc de munca

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI • Cunoasterea perfecta a produselor comercializate, a conditiilor de acceptare si lansare a comenzilor, a conditiilor de plata si livrare • Consilierea clientilor la nivel de showroom privind varianta optima de mobilier si furnizarea de informatii complete asupra produselor si serviciilor • Oferirea celor mai bune solutii tehnice si estetice in vederea configurarii mobilierului si a accesoriilor • Participare activa pentru identificarea perceptiilor si asteptarilor clientilor, precum si in gasirea solutiilor • Intocmirea documentelor necesare finalizarii vanzarii si livrarii produselor.

Cerinte

CANDIDATUL IDEAL: • Experienta anterioara pe o pozitie similara - min 1 an • Atitudine pozitiva, entuziasm, orientare spre rezultat • Initiativa, perseverenta, simtul detaliului • Cunostinte utilizare PC • Cunostinte Autocad – 2D, 3D • Cunostintele de design interior prezinta un avantaj • Abilitati de comunicare si putere de convingere • Flexibilitate si deschidere la sugestii • Capacitate de a lucra in echipa • Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat, cunostintele de limba italiana reprezinta un avantaj.