Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati: Consiliaza clientii in alegerea produselor potrivite conform nevoilor acestora; Promoveaza si comercializeaza produsele din magazin; Incaseaza si verifica platile in numerar/card; Elibereaza chitante si facturi; Receptioneaza marfa, eticheteaza si apranjeaza produsele la raft; Se informeaza permanent despre produsele comercializate in magazin si despre noutatile in domeniu.

Cerinte

Cerinte Persoana ideala pentru pozitia CONSILIER VANZARI trebuie sa indelineasca urmatoarele cerinte: - Facultate in curs sau absolvent studii superioare; - Experienta in vanzari sau promovare de produse - OBLIGATORIU - Constituie avantaj experienta anterioara intr-un magazin naturist - Interes acordat stilului de viata sanatos. - Persoana cu excelente abilitati de comunicare, persuasiva, dinamica, orientata spre client, empatica si perseverenta in atingerea obiectivelor; - Cunoasterea unei limbi straine de circulatie internationala si experienta in vanzari constituie un avantaj. - Disponibilitatea de a lucra in ture - Cunostinte medii de operare PC; Beneficii Oferite - Salariu fix + bonus - Bonuri de masa - Traininguri de specialitate - Lucru intr-un mediu profesionist, corect, dinamic, in plina expansiune Descrierea Firmei: PLAFAR RETAIL detine cel mai mare lant de magazine cu produse naturale si bio din Romania. Inca de la inceput strategia companiei a fost indreptata spre revitalizarea brandului Plafar si a creat o noua imagine a marcii, a dezvoltat un concept de magazin original si inovativ in retailul romanesc, care reuneste atat valori traditionale cat si ultimele descoperiri ale tehnologiei in ceea ce priveste creatia de produse si terapii bazate pe remedii naturale