Detalii loc de munca

Descrierea jobului

-PLECARE URGENTA IN GERMANIA CU ANGAJARE IN ROMANIA PENTRU 4 MUNCITORI IN DOMENIUL CONSTRCTIILOR-AMENAJERI INTERIOARE(RIGIPS).DETINATORI DE SCULE IN DOMENIU SI O MASINA PERSONALA PENTRU TOATA ECHIPA. SE PLATESTE INTRE 4-7EURO/NET/MP/LUCRAT. SE POATE LUCRA 10-12ORE/ZI. CAZAREA ESTE ASIGURATA GRATUIT. TRANSPORTUL DIN ROMANIA-GERMANIA REVINE IN SARCINA MUNCITORULUI CU MASINA PERSONALA. MASA NU ESTE ASIGURATA.

Cerinte

MUNCITORUL TREBUIE SA AIBA LA EL BANI DE MASA,(NU SE ACORDA AVANS)PANA LA PRIMA PLATA PE CARE O PRIMESTE IN GERMANIA . MUNCITORUL TREBUIE SA AIBA LA EL HAINE DE LUCRU(SALOPETA ALBASTRA,CASCA,BOCANCI CU BOMBEU. TAXA CONSULTANTA: -500 LEI SE ACHITA LA SEDIUL FIRMEI DIN TG-JIU IN ZIUA PLECARII IN GERMANIA. -200 EURO DIN PRIMELE DOUA LUNI DE LA INCEPEREA ACTIVITATII IN GERMANIA (100 EURO IN PRIMA LUNA,100 EURO IN CEA DE-A DOUA LUNA). -100 LEI PENTRU INTOCMIREA DOSARULUI DE ANGAJARE . TRIMITETI CV+FOTO LA ADRESA DE EMAIL .