Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Contracte si permis de munca pe Germania in domeniul constructiilor. Recrutam pentru firme nemtesti meseriasi cu experienta pentru diverse posturi: sudori, dulgheri, instalatori, electricieni, tamplari, parchetari, zidari, si alte posturi. Daca esti un meserias priceput contacteaza-ne si ai putea fii tu cel care pleaca in Germania! Contractul de munca se semneaza cu angajatorul, si veti primi si permisul de munca.Mancarea si cazarea sunt platite de angajator. Cu noi te simti in siguranta, multumit.Suntem aici pentru tine cand ai nevoie!

Cerinte

Plecari in luna Septembrie! Nu se cere limba straina. Experienta este obligatorie!! Pentru postul de salahor nu este nevoie de o foarte mare experienta. Persoane care au spirit de echipa. Persoane care nu au probleme legale sau de sanatate. Echipamentul de lucru este asigurat de angajator. Transportul este asigurat. Se pleaca cu permis de munca, asigurari medicale, concedii platite, posibilitate de prelungire a contractelor de munca in functie de calitatea lucrarilor.