Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajam meseriasi care sa execute lucrari in constructii industriale , civile, renovari si amenajari pentru santierele din strainatate. Durata initiala a contractului incepe cu 4 luni si poate continua cu o prelungire permanenta. Prioritar sunt pentru meseriile de: fierari betonisti, zidari, faiantari, instalatori termici si sanitari, instalatori electrici, rigipsari, dulgheri, sudori si salahori. Calificarea se poate face si la locul de munca, obligatorie este experienta. Angajatorii ofera cazare, masa, asigurare de sanatate, scule si echipament de lucru, majorari salariale bazate pe performanta si eficienta la locul de munca. Transport asigurat. Pentru cei interesati, actele se depun pana in data de 07.06.2013. Plecarea se efectueaza urgent!

Cerinte

Experienta fiecarui angajat e importanta. Permis cat B prezinta avantaj Diploma la mana = salar mai mare. Angajatorii pun la dispozitie microbuze. Limba germana nu este obligatorie.