Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SE CAUTA 10 ECHIPE-ECHIPA FIIND FORMATA DIN 3-4 PERSOANE,DETINATORI DE CERTIFICAT DE INREGISTRARE ELIBERAT DE REGISTRU COMERTULUI CA PERSOANA FIZICA AUTORIZATA AVAND CA ACTIVITATE PRINCIPALA LUCRARI DE CONSTRUCTII ,COD CAEN 4120 PENTRU: -DE DAT JOS TAPET -DE TAPETAT -DE VARUIT INCAPEREA/TOTAL INCLISIV TAVANUL RECONDITIONAT (CU LAVABILA) -DE SLEFUIT+VOPSIT CALORIFERE/INCAPERE -DE SLEFUIT +VOPSIT TOC USA COMPLET+GRUND 2 ORI -DE PUS GRESIE +FAIANTA -DE SCHIMBAT 1 BUC.WC+CHIUVETA -DE PUS LAMINAT . VOLUMUL LUCRARII ESTE DE 1800 APARTAMENTE PE TOT TERITORIUL GERMANIEI.TERMENUL DE EXECUTIE A LUCRARII ESTE DE 1 SAPTAMNA/APARTAMENT-PLUS- MINUS 2 ZILE PESTE. LUCRAREA VA INCEPE IN LUNA MARTIE. PLATA SE VA FACE CONFORM CONTRACTULUI 7 ZILE DE LA PLATA CLIENTULUI- SUMA FIIND DE 30EURO/METRU PATRAT/LOCUIBIL. CAZAREA VA FI SUPORTATA DE CATRE FIECARE ECHIPA IN PARTE LA UN HOTEL-PENSIUNE(PRETUL 15E-19E),ASTA PANA CAND SE VA RENOVA PRIMUL APARTAMENT SI SE VA PUTEA LOCUI IN EL FARA NICI UN COST. IN CEEA CE PRIVESTE TRANSPORTUL LA LOCUL DE MUNCA,ACESTA VA FI SUPORTAT IN TOTALITATE DE CATRE FIECARE ECHIPA. COLABORAREA CU RESPECTIVELE FIRME POATE FI DE LUNGA DURATA.

Cerinte

TAXA CONSULTANTA SE ACHITA ASFEL: -500LEI IN MOMENTUL DEPUNERII DOSARULUI SI SEMNARII CONTRACTULUI PARTENERULUI GERMAN -200 EURO DIN PRIMA PLATA PE CARE O PRIMESTE IN GERMANIA TRIMITETI CERIFICATUL DE INREGISTRARE ,CAZIER ,AD.MEDICALA,CV+FOTO 9/13 LA ADRESA DE EMAIL