Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

OFERTA ABATOR- angajare directa, cazare , transport, salarizare intre 5 si 8 euro/ ora functie de pregatire. CERINTE- experienta relevanta in transare piese pe banda sau blat, rezistenta la munca in picioare. POSTURI- cap de porc, vita, porc, ambalare. SERVICII- transport persoane Romania- Germania si retur si coletarie. RELATII- E-mail si telefon OFERTA CONSTRUCTII - drept de munca,asigurare,cont bancar,cazare,salarizare pe meserii 1300 - 1500 euro,net. CERINTE:experienta in constructii minim 3-4 meserii,rezistenta fizica in munca ,cunostinte de lucru dupa plan-proiect,etc POSTURI:zidar,tencuitor,izolatii-placare polistiren,rigips-placare simpla si dubla(pereti),gresie-faianta,pardoseli, etc RELATII- E-mail si telefon