Detalii loc de munca

Descrierea jobului

PLECAREA PENTRU 10 OAMENI PENTRU CONSTRUCTIA UNEI CASE LA MÜNCHEN INCEPAND CU DATA DE 1.11.2012,LUCRAREA SE DA LA ROSU ,SI ESTE CU SUBSOL GARAJ ,PARTER ,3 ETAJE SI MANSARDA . PRET EXECUTIE 50.000 EURO-53.000 EURO ,PENTRU MUNCITORI CU AUTORIZATIE P.F.A.-ROMANIA ,CEI CARE NU AU SI DORESC SA PLECE TREBUIE SA DETINA ACEASTA AUTORIZATIE CARE SE ELIBEREAZA DE CATRE REGISTRU COMERTULUI DIN LOCALITATEA DE RESEDINTA A SOLICITANTULUI,SAU DETINATORI DE GbR-GERMANIA, ,Intreprindere Independenta (.I.I.),sau Firme cu proprii salariati(S.R.L.).

Cerinte

-CAZAREA ESTE ASIGURATA CONTRACOST -TRANSPORTUL CONTRACOST -MUNCITORUL TREBUIE SA AIBA LA EL HAINE DE LUCRU(SALOPETA , CASCA, BOCANCI DE SANTIER) -ASIGURAREA MEDICALA SI PROTECTIA MUNCII DE SANTIER REVINE IN SARCINA MUNCITORULUI. TAXA CONSULTANTA SE ACHITA ASTFEL: -500 LEI IN MOMENTUL DEPUNERI DOSARULUI SI SEMNARII CONTRACTULUI PARTENERULUI GERMAN TOTODATA SI DATA PLECARI. -200 EURO DIN PRIMA PLATA PE CARE O PRIMESTE IN GERMANIA TRIMITETI CV+FOTO LA ADRESA DE EMAIL