Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati: • Analiza, din punct de vedere tehnic, a proiectelor de implementare ERP si a necesitatilor clientului; • Programarea in mediu C#; • Proiectare si executie structuri noi de date; • Implementare software ERP in organizatiile clientilor; • Instalare si configurare ERP in concordanta cu nevoile clientilor; • Acordare de servicii suport/mentenanta clientilor.

Cerinte

• Studii superioare; • Experienta de programare in limbaj C# pentru .NET 2008 - 2010; • Persoana meticuloasa, cu spirit didactic, initiativa, abilitati bune de organizare si orientare spre client; • Experienta in domeniul ERP constituie avantaj; • Cunoasterea SQL constituie avantaj; • Cunoasterea unor aplicatii si concepte economice constituie avantaj; • Consitutie de asemenea avantaje: disponibilitatea pentru deplasari; detinerea permisului categoria B. Se ofera: • Posibilitati de dezvoltare profesionala; • Pachet de beneficii motivant; • Posibilitatea de lucru intr-o echipa dinamica.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate