Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza CONSULTANT VANZARI AUTO in Iasi: -prospectarea pietei in vederea atragerii de noi clienti; -contactarea telefonica a clientilor in vederea stabilirii de intalniri; -deplasarea la sediul clientilor pentru prezentarea de oferte; -programarea si efectuarea de test-drive; -activitate la show-room; -mentinerea relatiei cu clientii existenti in portofoliu si consilierea acestora; -personalizarea ofertelor; -participarea la campaniile si evenimentele realizate de catre departamentul de marketing.

Cerinte

-absolvent de studii superioare: TCM, Marketing sau Drept; -absolvirea Facultatii de Constructii de Masini reprezinta un avantaj; -abilitati de comunicare, amabilitate si orientare spre client; -disponibilitate de a asimila notiuni tehnice legate de domeniul de activitate; -capacitate de invatare si argumentare; -experienta in prospectare si activitati de teren poate reprezenta un avantaj; -disponibilitate la deplasari in tara; -motivare si abilitati de negociere; -permis de conducere categoria B. Beneficii: -salarizare: 400-450 euro/luna brut; -comision din vanzari. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate