Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza CONSULTANTI ASIGURARI DE VIATA in Bacau: -incheierea politelor de asigurari de viata; -reinnoirea contractelor de asigurare; -incasarea ratelor privind asigurarile de viata incheiate; -oferirea datelor informative pentru realizarea ofertelor de servicii de asigurare in concordanta cu cerintele asiguratilor; -activitati de promovare a produselor de asigurare pe care le furnizeaza compania.

Cerinte

-CUNOSTINTE MEDII DE LIMBA ENGLEZA; -experienta in domeniul asigurarilor reprezinta un avantaj; -perseverenta, tenacitate si organizare; -detinerea unui portofoliu de clienti reprezinta un avantaj. Beneficii: -training specializat cu durata de 3 luni; -salarizare: 1500-2000 RON/luna brut + comision din valoarea politelor de asigurare incheiate; -comision fix oferit o data la 3 luni: 1000 RON; -posibilitatea de perfectionare in domeniu. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala