Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitate, atentie, cifre si sume: Crezi ca iti poti asuma toate acestea? Atunci aplica CV-ul tau si te vom contacta pentru a-ti oferi o noua oportunitate profesionala. -asigurarea evidentei contabile a stocurilor, relatiilor cu tertii, veniturilor si cheltuielilor; -operarea incasarilor si platilor companiei; -inregistrarea facturilor; -intocmirea rapoartelor financiar-contabile; -intocmirea corecta a declaratiilor de impozite, taxe si contributii aferente salariilor; -intocmirea facturilor de decontare pentru plati in numele companiei; -inscrierea in registre a operatiunilor efectuate: ordine de plata, emitere facturi, evidenta incasarii.

Cerinte

-experienta de minim 2 ani pe un post similar; -studii superioare de profil absolvite; -cunostinte operare PC: MS Office, Multicash, Outlook Express, CIEL; -atentie si seriozitate; -receptivitate si respectarea responsabilitatilor. Beneficii: -salariul este negociabil in functie de experienta; -mediu de lucru placut si profesionist. Crezi ca ti se ptriveste? Asteptam CV-ul tau!

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate