Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- Inregistreaza zilnic toate tranzactiile financiare si arhiveaza in bune conditii documentele financiar-contabile. - Intocmeste si depune declaratiile lunare / trimestriale obligatorii pentru bugetul statului, precum si fisele fiscale anuale. - Intocmeste documentele necesare efectuarii operatiunilor bancare (instrumente si mijloace de plata). - Intocmeste situatiile financiare anuale, precum si alte documente solicitate de catre conducerea unitatii.

Cerinte

- Studii postliceale de specialitate sau studii superioare financiar- contabile. - Cunostinte solide ale legislatiei si procedurilor financiare romanesti. - Abilitati de organizare si planificare. - Meticulozitate si acuratete. - Spirit analitic, lucrul in echipa, seriozitate. - Experienta in contabilitate constituie un avantaj. Beneficii Oferite - Salariu atractiv, negociabil in functie de experienta. - Bonusuri cu adevarat consistente.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale