Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Nu rata ocazia! Job tentant in QATAR! KREVIN recruteaza “CONTABIL JUNIOR si CONTABIL SENIOR” pentru pentru o companie de printing & publishing. Va oferim: o activitate full-time, venituri ridicate in permanenta crestere, o activitate interesanta si dinamica, ce va permite o constanta dezvoltare personala si profesionala.

Cerinte

Ambii candidati trebuie sa fie absolventi de facultate si master cu specializarea contabilitate si sa cunoasca terminologia din domeniu in engleza. Pentru Junior nivelul de experienta solicitat este de 2 ani iar pentru Senior de 5 ani, in plus cel/cea din urma trebuie sa aibe experienta in a coordona un departament de contabilitate. Angajatorul doreste ca ambii sa fi capatat experienta in contabilitate lucrand tot in domeniul de printing & publishing. Persoanele interesate sunt rugate sa trimita un CV cat mai detaliat din care sa rezulte experienta profesionala, insotit de 2 fotografii(una tip buletin/una full body). Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate