Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SUPER OFERTA TURCIA NOU GLOBAL-ARTIST SELECTIONEAZA - DANSATOARE - DANSATOARE ORIENTAL - ANIMATOARE - HOSTESS CONDITII : - SALARIU 2100 $ , CONSUMATIE 30% , LA 18 CONSUMATII , BONUS 100 $ , STICLA MICA 20 $ , STICLA MARE 40 $ - TRANSPORT GRATIS ROMANIA-TURCIA , SE ASIGURA 2 MESE PE ZI , PERMIS DE MUNCA PRIN AMBASADA - DURATA VIZEI DE MUNCA DIN AMBASADA , SE SCOATE IN 15 ZILE , CLUBURI SUPER SELECTE IN ANKARA DE - 7 STELE , ZONA TURISTICA , CASTIGURI MARI - ACTE NECESARE - PASAPORT, CAZIER JUDICIAR 6 POZE TIP PASAPORT - OFER SI ROG SERIOZITATE - PENTRU MAI MULTE DETALII INTERVIU ZILNIC LA SEDIU FIRMEI ORELE 10-18