Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SUPER OFERTA TURCIA NOU GLOBAL-ARTIST SITUATA DE 14 ANI IN TOPUL FIRMELOR DIN ROMANIA SELECTIONEAZA : DANSATOARE / DANSATOARE TRUPA / DANSATOARE ORIENTAL / ANIMATOARE PENTRU CLUBURI SUPER SELECTE DIN TURCIA / ANKARA. CONDITII EXCELENTE SALARIU 2100 FIX / ZI + COMISION DIN CONSUMATIE + 2 / MESE ASIGURATE / ZI ACTE NECESARE: PASAPORT +CAZIER JUDICIAR ( ANGAJARE STRAINATATE) 6 POZE TIP PASAPORT. VIZA DE MUNCA IN AMBASADA DUREAZA 15 ZILE PENTRU O PRIMA IMPRESIE VIZITATI WWW.GLOBAL-ARTIST.RO

Cerinte

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Scoala generala