Detalii loc de munca

Descrierea jobului

CONTRACT DE MUNCA TURCIA : GLOBAL-ARTIST SELECTIONEAZA DANSATOARE , DANSATOARE ORIENTAL, ANIMATOARE & HOSTESS PENTRU CLUBURI SELECTE IN ANKARA CONDITII SAL 2100 $ CONSUMATIE 30% + 2 MESE PE ZI ETC. DETALII WWW.GLOBAL-ARTIST.RO

Cerinte

SUPER OFERTA TURCIA COLABORAM CU CELE MAI SELECTE CLUBURI GLOBAL-ARTIST SELECTIONEAZA - DANSATOARE - DANSATOARE TRUPA - DANSATOARE ORIENTAL - ANIMATOARE - HOSTESS CONDITII : - SALARIU 2100 $ FIX , CONSUMATIE 30% , LA 85 CONSUMATII / SAPTAMANA , BONUS 100 $ , STICLA MICA 20 $ , TRANSPORT GRATIS ROMANIA-TURCIA , SE ASIGURA 2 MESE PE ZI , PERMIS DE MUNCA PRIN AMBASADA - DURATA VIZEI DE MUNCA DIN AMBASADA , SE SCOATE IN 10-15 ZILE , CLUBURI SUPER SELECTE IN ANKARA DE - 7 STELE , ZONA TURISTICA , CASTIGURI MARI - ACTE NECESARE - PASAPORT, CAZIER JUDICIAR 6 POZE TIP PASAPORT - OFER SI ROG SERIOZITATE - PENTRU MAI MULTE DETALII INTERVIU ZILNIC LA SEDIU FIRMEI ORELE 10-18 - VIZITATI SITE-UL FIRMEI - www.global-artist.ro