Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza CONTROLOR GESTIUNE pentru Suceava: -pregatirea rapoartelor interne referitoare la cost, buget, indicatori de performanta, cash-flow, gestionare creante clienti; -urmarirea incadrarii parametrilor in buget si consilierea superiorilor in acest sens; -asigurarea coerentei datelor si validarea informatiilor in raportari; -participarea la operatiuni de control de gestiune; -colaborarea in privinta realizarii operatiunilor de inchidere de luna.

Cerinte

-studii superioare economice absolvite; -minim 3 ani experienta in domeniu; -cunoasterea unei limbi straine (engleza sau franceza); -cunoasterea legislatiei din domeniu; -cunostinte operare MS Office, programe de contabilitate (nivel avansat), programare in Excel, Visual Basic. Beneficii: -salarizare: 3000-4000 RON/luna brut; -bonuri de masa; -bonusuri in functie de performanta; -posibilitate de promovare profesionala. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate