Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza CONTROLORI 3D pentru Oradea: - desfasoara activitatea de verificare a dimensiunilor cu aparate de masurare laser, CMM, mecanice si electrice cu scopul de a certifica manufacturarea corecta a dispozitivelor tinand cont de documentarea tehnica; - verifica respectarea specificatiilor tehnice tinand cont de documentatie si de calitate.

Cerinte

- CUNOSTINTE MEDII DE LIMBA ENGLEZA; - cunostinte limba italiana sau germana constituie avantaj; - cel putin studii medii, obligatoriu tehnice; - cunostinte temeinice de mecanica; - cunostinte de desen tehnic in domeniul mecanic; - cunostinte de operare pe calculator (constituie avantaj cunoasterea programelor CAD); - cunoasterea utilizarii dispozitivelor de masura; - disponibilitate la calatorii in strainatate. Beneficii: - mediu de lucru profesionist si placut; - salariu negociabil in functie de experienta si competente profesionale; - cazare asigurata temporar in cazul relocarii. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.