Detalii loc de munca

Descrierea jobului

WORKCENTER iti ofera un job nou: Coordonator Logistica. Planificarea, organizarea si lucrul in echipa sunt cele mai importante lucruri pe care ar trebui sa le ai. Iti asteptam CV-ul pentru a te ajuta sa incepi lucrul. -organizarea si eficientizarea transportului si a distributiei produselor pe zona de activitate; -coordonarea activitatii soferilor de distributie si a dispecerilor; -negocierea tarifelor cu furnizorii de transport; -intocmirea contractelor de transport; -gestionarea documentelor de livrare.

Cerinte

-experienta de minim 2 ani pe un post similar; -abilitati manageriale si relationare interpersonala; -capacitate de a lua rapid decizii eficiente; -rezistenta la stres – se lucreaza sub presiunea timpului, necesarului de materiale; -abilitati de comunicare on/offline; -cunostinte operare PC: pachetul MS Office, e-mail. Beneficii: -salariul motivant in functie de experienta; -mediu de lucru profesionist. Iti asteptam CV-ul si poate vei fi chiar tu cel care obtine jobul!

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala