Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

FABRICA de dulciuri (in principal din fructe) din CIPRU - Larnaca selecteaza URGENT MUNCITORI (cuplu). Principalele responsabilitati: - persoanele selectate vor curata fructele si vor face dulciurile (le vor gati); - le vor ambala in sticle speciale si le vor pregati pentru a le vinde; - de asemenea, vor culege fructele, si daca este necesar vor mentine plantatiile si vor planta copaci.

Cerinte

Se cauta: - un cuplu; - varsta intre 20-45 ani; - se cere engleza la nivel minim incepator; - nu se cere experienta; - persoanele selectate trebuie sa aiba o atitudine buna, o personalitate placuta, sa fie muncitoare si sa fie intr-o forma fizica buna; - se cere seriozitate. Se ofera: - contract legal pe 12 luni cu posibilitate de prelungire; - salariul: 600 EURO/luna (+ posibilitate de ore suplimenatre); - cazarea GRATUITA (echipata complet); - asigurarile sociale sunt platite de catre angajator. Costul programului: - 300 RON - Taxa de inscriere si procesare dosar. - 360 EURO - Comision de mediere (se achita la semnarea contractului de munca). - Biletul de avion.