Detalii loc de munca

Descrierea jobului

URGENT! Restaurant din UK selecteaza un cuplu pentru pozitiile de OSPATARITA si BUCATAR! Plecare rapida! Responsabilitati: OSPATARITA: - aranjarea meselor; - primirea clientilor; - prezentarea meniului; - luarea comenzilor; - transmiterea comenzilor la bucatarie / bar; - servirea clientilor; - debarasarea mesei; - mentinerea curateniei in restaurant; BUCATAR: Persoana selectata trebuie sa dea o atentie deosebita detaliilor in ceea ce priveste serviciul produselor alimentare (calitate, marimea portiilor, consistenta). Program de lucru: 8-10 ore/zi, 6 zile/saptamana Durata contractului de angajare: 12 luni SE OFERA: - contract legal de munca pe 12 luni cu posibilitate de prelungire; - salariu ospatarita: 6,31GBP/h - salariu bucatar: 7-8GBP/h in functie de profil; - se ofera masa in timpul programului de munca - se ofera cazare (pana la 70lire/saptamana cu toate utilitatile incluse); - masa GRATUITA; - plecare urgenta. Salariul minim: 6.31 Lire/ora Salariul maxim: 8 Lire/ora Ore suplimentare platite.

Cerinte

Studii minim necesare: Liceu Experienta necesara: Intre 1 - 2 Ani Varsta minima preferata: 18 Varsta maxima preferata: 40 Stare civila acceptata: Casatorit(a) Necasatorit(a) Divortat(a) Vaduv(a) Documente necesare pentru inscriere: - CV in engleza (se va utiliza aplicatia online disponibila pe site); - o poza tip pasaport si o poza tip 9/13 la tinuta office (se pot incarca direct pe site, completand formularul de aplicare disponibil); - copii xerox: buletin, certificat nastere, certificat casatorie (daca e cazul), pasaport (daca aveti); - cazier judiciar; - adeverinta medicala de la medicul de familie, cu specificatia "clinic sanatos si apt de munca din punct de vedere psihic si fizic"; - copii xerox dupa toate diplomele de studii. CERINTE: - se cere engleza la nivel mediu, avansat; - experienta in domeniu; - persoana trebuie sa aiba personalitate placuta; - sa fie muncitoare, serioasa, dinamica si energica.