Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Detalii post: - efectuarea de servicii de curatenie si igienizare in cabinele de pasageri - mentinerea curateniei in zonele comune, in grupuri sanitare si pe holuri - predarea lenjeriei si a prosoapelor folosite in saci catre spalatorie Beneficii: Se ofera salariu atractiv in valuta, asigurare sociala si medicala, se asigura cazarea si masa la bordul navei si se deconteaza biletul de transport la/de la nava. Veti lucra intr-un mediu de lucru profesionist, alaturi de un colectiv tanar si international, cu posibilitati de dezvoltare profesionala. Tip de contract: pe perioada determinata/ sezonier. Detinerea unui pasaport valabil pe toata perioada sezonului este o conditie de angajare. Persoanele interesate sunt rugate să trimită un CV cu fotografie la adresa de e-mail job@danubecruises.ro.

Cerinte

- experienta in activitati de curatenie hoteliera - cunoasterea normelor de igiena si a procesului de curatenie a spatiilor de cazare - persoana organizata, punctuala, responsabila, cu spirit de echipa - aspect curat si ingrijit - dexteritate manuala - atentie la detalii - disponibilitate de a calatori - cunostintele minime de limba engleza sunt obligatorii, cele de germana/franceza reprezinta un avantaj