Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectam personal cu experienta pentru compania care furnizează energie electrică în Marea Britanie. Se cauta persoane care sa instaleze sau sa repare cabluri electrice sau fibra optica, la inaltime sau sub pamant. Candidatii trebuie sa fie familiarizati cu lucrul la inaltime si in apropiere de surse electrice. Instalatorii de cabluri si reparatorii instaleaza sau repara sisteme electrice si de telecomunicații, inclusiv cabluri de fibră optică. Se poate lucra la inaltime, pe sub strazi sau cladiri, poate fi nevoie sa lucreze in tuneluri inguste sau sa se urce pe diverse scari. Orele de lucru sunt in general de luni pana vineri, 8 ore pe zi, dar este posibil sa fie nevoie uneori sa se lucreze si noaptea sau in weekend. Experienta este obligatorie, este necsara cunoasterea limbii engleze la nivel conversational. Candidatii sunt rugati sa aplice cu CV in limba engleza!