Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam cadre medicale interesate sa lucreze in Franta, Belgia, Luxemburg:asistenti - e medicali - e; infirmieri -e; medici generalisti; medici specialisti in diverse specializari: geriatrie, urologie, neurologie, nefrologie, medicina interna generala, pneumologie, radiologie, cardiologie, ginecologie, oftalmologie, stomatologie; nutritionisti; farmacisti; ergoterapeuti; logopezi Nu se percep taxe sau comisioane din partea candidatilor. Se ofera contracte de munca pe termen lung semnate direct de angajat si angajator, salarii si conditii de lucru la acelasi nivel cu ale cadrelor medicale din tarile mai sus mentioante Ne ocupam de echivalarea diplomelor dvoastra, asiguram asistenta pe perioada acomodarii in Belgia, Franta, Luxemburg, asiguram cursuri gratuite de limba straina pentru candidatii care nu cunosc limba.

Cerinte

Cerinte: Se solicita experienta de minim 2 ani in specializarea mai sus mentionata, studii de profil,certificari Cunostintele de lb franceza sau germana sau olandeza reprezinta un plus dar nu sunt un criteriu eliminatoriu. Eventualele cursuri de lb straina sunt oferite de noi. Permisul de conducere reprezinta un plus NU SE SOLICITA COMISION