Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

-Se lucreaza in cafenele (ospatarita, barmanita, casierita) -Salarizarea minim 900 lire sterline/luna + tips -Cazarea asigurata, 2 persoane in camera -Perioada contract 1 an, cu posibilitate de prelungire -Procedura de angajare-Self Employed-procedura legala pentru cetatenii romani -Asistenta pana la plecare cat si dupa ajungerea la job, din partea noastra

Cerinte

-personal feminin -varsta 22-35 ani -limba engleza nivel conversational -experienta nu este necesara, dar constituie avantaj (in vanzari, casier, ospatarita) -apta de munca din punct de vedere medical -cazier judiciar curat TAXE: -Taxa interviu: 100 lei, interviu se sustine cu angajatorul online sau telefonic de la sediul firmei noastre din Targu-Mures. -Taxa procesare dosar: 400 euro, la semnarea contractului de mediere in cazul acceptarii ofertei. -Taxa mediere: 400 euro, dupa ce se stabileste data plecarii. Taxele se achita la sediul firmei noastre din Targu Mures, contra factura si chitanta cat si contract de mediere intre parti.