Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Se caută persoane vorbitoare de limba italiana pentru postul de call center/teleagenti. RESPONSABILITATI / BENEFICII: Responsabilitati: Prezentarea produsului si fixarea unei întâlniri cu un agent de vânzări Misiunea consta in a contacta clienții prin telefon folosind ultima tehnologie de callcenter (sisteme inovative de apelare) si a prezenta produsul si beneficiile pentru a fixa o programare cu un agent de vânzări la domiciliul clientului. Bonusuri oferite: -bonusuri în funcție de realizări și performanțe; -formare profesională; -cursuri de limba italiana incluse gratuit. Salariul lunar: Incepand de la 150€ pentru part time plus bonusuri in functie de performante; Începand de la 350€ pentru full time plus bonusuri in funcție de performante. DESCRIEREA COMPANIEI: Sucursala romană a companiei multinationala BluEarth.SRL, leader in domeniul comunicatiilor operative in sectorul energiilor regenerabile si panouri solare recrutează resurse umane in domeniul comunicatiilor.

Cerinte

CANDIDATUL IDEAL: Abilitati de comunicare, cu un bun ton de voce, gentil si disponibil; Limba italiană la un nivel mediu (pentru perfectionare, compania oferă cursuri de limba italiană).