Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - BUCURESTI

Descrierea jobului - România

Atributii generale (acele tipuri de responsabilitati ale postului care traseaza directia postului, obiectivele generale urmarite si rolul avut in department sau organizatie): Relationare telefonica clienti Sarcini si taskuri specifice postului (care trebuie indeplinite in munca de zi cu zi a angajatului) 1.oferire info clienti 2.preluare comenzi 3.stabilire detalii interviuri 4.asistenta post vanzare 5.intocmire diverse rapoarte

Cerinte

Varsta: intre22 si 26 • Studii: mentionati tipul si nivelul de studii necesar pt a ocupa aceasta pozitie; eventual cursuri, calificari, dimplome, atestate, alte tipuri de pregatire necesare sau care pot optimiza performanta candidatului Studii universitare, terminate sau in stadiu final • Cunostinte operare PC necesare: mentionam programe, sisteme ce trebuie sa cunoasca foarte bine pentru a performa taskurile specifice jobului- Microsoft office + aplicatii proprii • Experienta anterioara: min 12 luni Domeniul call center vanzari Avantaj : experienta in companiile prestari servicii, vanzari, nu acceptam experienta in call center recuperari creante, datorii, somatii, etc...... Tipuri de proiecte realizate sau realizari notabile urmarite in profilul candidatului: - • Bune abilitati de comunicare si negociere: specificati tipul de comunicare dorit si nivelul in care se doreste performanta -excelente abilitati de comunicare verbale, de convingere, tonalitate potrivita. Abilitatea de a initia si sustine relatii sociale si de parteneriat productive • Proactivitate, gandire out of box: Extreme de important, la fel ca si increderea in sine si in calitatea serviciilor noastre • Aspect fizic placut, tinuta si prezenta business:  Candidatii interesati pot trimite pana la data de 30.12.2012 un Curriculum vitae insotit de scrisoare de intentie si de fotografie la urmatoarea adresa de e-mail office@mbs-mbs.ro, mentionand postul pentru care candideaza si codul de referinta al acestuia.  Numai candidatii selectati vor fi invitati la un interviu, a carui data va fi stabilita de comun acord cu acestia. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidenţialitate. Compania isi rezerva dreptul de a testa competentele declarate de catre candidati.

Arata anuntul si prietenilor tai