Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- Prezentarea si vanzarea produselor companiei si a ofertelor promotionale disponibile; - Asistarea clientilor in alegerea celor mai potrivite produse conform cu necesitatile acestora; - Abordarea clientilor intr-o maniera care denota profesionalism si pastrarea unui ton civilizat care sa permita desfasurarea corespunzatoare a discutiilor; - Asigurarea transmiterii de informatii corecte si complete referitoare la toate produsele din promotie; - Onestitate si deschidere fata de clienti pentru a promova o imagine de profesionalism si siguranta fata de clienti.

Cerinte

- Experienta anterioara de minim un an intr-o activitate de call center pe vanzari; - Cunostinte de limba italiana la nivel avansat; - Abilitati de comunicare si deschidere fata de clienti; - Atitudine proactiva si manifestarea disponibilitatii continue fata de clienti; - Abilitatea de a lucra intr-un mediu solicitant si intr-un ritm sustinut; - Job part time - se la lucra in ture 09.00 - 13.00 sau 14.00 - 18.00 - Salariu 900 ron net - Contract pe perioada determinata: Ianuarie - Iunie