Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pozitie: CAMERISTA IN ANGLIA UK Locatie: Hoteluri in Anglia , Londra , Glasgow, Devon, Bath - Contract: Minim 12 luni. Asigurari sociale si medicale asigurate de angajator. Program: 8 ore /zi minim , 5-6 zile/ saptamana. Ore suplimentare disponibile. Responsabilitati : Pozitie oferita de angajatori in Anglia, diferite locatii , numai in hoteluri . Curatare camere de hotel, sters praful ,schimbat lenjerii, schimbare prosoape, sapun, hartie , consumabile. Curatenie pe holurile de la etaje , dintre camere. Salariu : Minim 700 Lire Sterline /Luna +Tips Alte bonusuri: Cazare asigurata cu utilitati platite de candidat, masa asigurata ,ore suplimentare platite mai mult decat cele normale. Concediu anual 24 zile. Transport: Nu este asigurat

Cerinte

Conditii: varsta intre 20-55 ani, limba engleza nivel mediu Educatie : Liceu sau scoala profesionala absolvita. Experienta: Nu este necesara experienta.