Detalii loc de munca

Descrierea jobului

RENTA CRED-H.R.AGENCY recruteaza o doamna/domnisoara pentru a lucra in Grecia pe postul vacant de camerista existent intr-un hotel din Rodos.Se va incheia contract de munca potrivit dispozitiilor legii din Grecia, cu angajatorul, pentru o perioada de 6 luni( aprilie-octombrie). Atributiile locului de munca sunt:efectuare activitati de curatenie in camerele hotelului in mod eficient si conform standardelor . Se ofera cazare si masa gratuite. Salariul este in cuantum de 700 euro net/luna.Orele suplimentare se vor plati separat. Programul de munca este de 10 ore zilnic, in fiecare zi a saptamanii.Nu se acorda zile libere. Nu se deconteaza transportul via Romania Grecia si retur.

Cerinte

Sunt eligibile persoanele care indeplinesc urmatoarele conditii: -doamne/domnisoare cu varsta cuprinsa intre 25-30 ani, bune cunoscatoare ale limbii engleze, cu experienta pe post similar -persoane operative, eficiente, amabile, rezistente la efort in conditii de program prelungit