Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectam de urgenta o persoana pt postul de Camerista in Italia zona Rimini. Salarizarea:1200 Euro+ tips Cazare si masa gratuita. Contract: iunie-septembrie Inceperea lucrului 07.06.2012 Comisioane: Taxa interviu: 100 lei(se achita dupa discutia cu agentia partenera din Italia) Cost mediere: 150 Euro(se achita la semnarea contractului de mediere) ANSA JOBS nu incaseaza nici o taxa, decat dupa discutia directa cu agentia partenera din Italia, dintre candidata si aceasta, numai daca sunteti acceptata si numai daca acceptati oferta in urma discutiei cu partea italiana. Comisionul agentiei partenere din Italia: 300 Euro(se achita in momentul in care se ajunge in Italia si semnati contractul cu agentia partenera)

Cerinte

- varsta intre 21 - 30 ani maxim, nu mai mult, conform cerintelor angajatorului - limba italiana nivel conversational, obligatoriu - experienta ca si camerista camere hotel poate fi un avantaj - apta de munca medical - cazier judiciar curat

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala