Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Post disponibil: Camerista . Persoana necesita calificare pe post de camerista si experienta minim 1 an, 8 ore pe zi program de lucru. Cu domiciliul in Bran sau imprejurimi. Referinte de la locurile de munca anterioare. Angajarea se face cu contract de munca. Salariul este fix 800ron/luna. In zile de sarbatoare precum Craciun, Revelion, angajatorul mai acorda bonificatii in lei. Atentie: trebuie sa subscrie la acest post numai persoane calificate cu meseria de camerista.

Cerinte

Prezenta agreabila, curata, foarte harnica, rapida, sa stie sa zambeasca si sa vorbeasca respectuos cu turistii, disponibila si pentru alte activitati din cadrul pensiunii si pentru program prelungit cand este cazul. Programul prelungit va fi stabilit de angajator in cazul sejururilor de sarbatori exemplu Craciun si Revelion.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala