Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cameriste hoteluri de 4 si 5 stele Grecia-ATENTIE NU SE PERCEPE niciun COMISION LA PLECARE(se va retine din primul salariu),se cauta cameriste(housekeeping)cu sau fara experienta ,se cere un nivel de limba engleza conversational,vino pe 13 APRILIE LA CONSTANTA SAU 14 APRILIE LA BUCURESTI(HOTEL IBIS ) si vei obtine un job de camerista in Grecia pe perioada sezoniera(mai-octombrie) fara sa platesti nimic ,fara taxe participare(comisionul se va deduce din primul salariu),vei obtine contractul pe loc in prezenta angajatorilor. Contractul se desfasoara pe perioada sezoniera in hoteluri de 4 si 5 stele din insulele grecesti,program de munca 8 ore pe zi,6 zile pe saptamana,cazare+ 3 mese asigurate,asigurari sociale platite. Beneficii Oferite GRILA DE SALARIZARE:500-550 EURO NET PLUS BACSISURI,CAZARE + 3 MESE ASIGURATE PE ZI,ASIGURARI SOCIALE PLATITE

Cerinte

prezenta la unul din cele 2 tirguri obligatorie,nivel de limba engleza conversational,trimite cv pentru inscriere pe adresa de e-mail sau aplica in cadrul acestui anunt,Atentie:NU SE PERCEPE NICIUN FEL DE COMISION LA PLECARE(SE VA DEDUCE DIN PRIMUL SALARIU) FACEM INSCRIERI IN LIMITA LOCURILOR DISPONIBILE.