Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Tip job: Full time Tip de contract: Se vor angaja ca Persoane Fizice Autorizate(Self Employed) Angajatorii ii vor ajuta in completarea documentelor si inscrierea ca Persoana Fizica Autorizata. Salariu: 1200-2000 lire sterline / luna Descriere job: ● Locuiesc Live-in la familii de profil inalt din Londra, unde se ocupa la un nivel profesional de curatenia si intretinerea locuintei. ● Pozitii Leave-out(nu locuiesc cu familia); unde au sarcini uzuale de curatenie si menaj ● Abilitati de gatit reprezinta un plus, care va fi luat in considerare; la fel ca in cazul permisului de conducere Oferta job: ● conditii occidentale de munca ● cazare asigurata (optional), ● bonusuri in functie de munca prestata, ● salariu motivant.

Cerinte

Limba straina: Engleză: Mediu ● Varsta intre 22-65 ani ● Se cere experienta de minim 1 an in domeniu; ● Limba engleza: nivel mediu-avansat ● Seriozitate, ● Profesionalism, ● Indemanare. ● Tinuta impecabila si bine intretinuta