Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam URGENT Cameriste pentru Hotel in Germania Salariul: 5 euro/ ora , intre 800 si 1000 euro pe luna Contract: 6 luni Cazare: asigurata Masa: asigurata Asigurare medicala: asigurata Cerinte: - Experienta minim 6 luni in hotel - housekeeping; - Cunostinte minime de limba germana; - Cunostinte medii de limba engleza; - Dorinta de relocare; - Seriozitate, punctualitate. Pozitii: 20 Data incepere: aprilie- mai 2013 Daca va incadrati in aceste cerinte, va rugam sa trimiteti CV-ul in limba engleza sau germana( cu poza) pe adresa de email al companiei, mentionand in subiect “camerista Germania”. Candidatele vor fi selectate.